هتل اکواتوریال کوالالامپور+ عکس و نقشه و رزرو

نوشته شده توسط 

هتل اکواتوریال کوالالامپور

Equatorial Hotel Kuala Lumpur

هتل اکواتوریال کوالالامپور در نزدیکیبرجهای دوقلوی پتروناس و در مرکز شهر کوالالامپور قرار دارد.امکانات این هتل از جمله استخر روباز، 5 رستوران و یک مرکز آب گرم باین هتل را جزو بهترین هتل های کوالالامپور قرار داده است. اتاق های هتل به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، سشوار، چای و قهوه ساز، حمام با لوازم و یک میز کار مجهز میباشند. امکانات رفاهی هتل شامل سونا، جکوزی، خدمات ماساژ، سالن بدنسازی، مرکز اداری و اتومبیل کرایه میباشد.

هتل اکواتوریال کوالالامپور

رستوران های هتل اکواتوریال کوالالامپور ، با سرو انواع خوراکهای کانتونی، ژاپنی، سوئیسی، فرانسوی، محلی و بین المللی از میهمانان پذیرایی میکنند. کافه تریای هتل به سرو نوشیدنی های گوارا میپردازد.فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور 50 دقیقه با ماشین است .هتل تا فرودگاه سلطان عبدالعزیز 35 دقیقه فاصله دارد.

هتل اکواتوریال کوالالامپور

 

 

هتل Equatorial، در مرکز شهر کوالالامپور واقع و 5 دقیقه پیاده تا برجهای دوقلوی Petronas و پارک شهر فاصله دارد.هتل، اقامتی را به همراه یک استخر روباز، 5 رستوران و یک مرکز آب گرم به میهمانان ارائه میدهد. اتاق ها، به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، سشوار، چای و قهوه ساز، حمام با لوازم و یک میز کار مجهز میباشند. امکانات رفاهی هتل شامل سونا، جکوزی، خدمات ماساژ، سالن بدنسازی، مرکز اداری و اتومبیل کرایه میباشد. 5 رستوران هتل، با سرو انواع خوراکهای کانتونی، ژاپنی، سوئیسی، فرانسوی، محلی و بین المللی از میهمانان پذیرایی میکنند. کافه تریای Flo لابی، به سرو نوشیدنی های گوارا میپردازد. هتل، 50 دقیقه با ماشین، تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور و 35 دقیقه با ماشین، تا فرودگاه سلطان عبدالعزیز فاصله دارد.