پارک آبی آقاموسا کوالالامپور مالزی

پارک آبی آفاموسا کوالالامپور

یکی از دیدنی های شهر کوالالامپور مجموعه تفریحی آفاموسا است که در برگيرنده 526 هكتار پاركهاي تفريحي است كه مي توان در آن از انواع بازي هاي آبي و سواركاري لذت برد .این مجتمع تفریحی در خارج از شهر کوالالامپور واقع شده است در نزدیکی ملاکا قرار دارد فاصله تقریبی حدود 100 کیلومتر است مسیر کوالا لامپور  تا آفاموسا بزرگراهی است که اطراف ان پوشیده از جنگلهای تجاری پالم میباشدو بزرگراه  به مقصد سنگاپور نیز میباشد - فاصله تقریبی 1 ساعت .

پارک آبی آفاموسا

تنها راه رفتن به پارک آبی آفاموسا تاکسی هست که با توجه به دوری مسافت معمولا تاکسی ها بصورت رفت و برگشت مسافرها را جابجا می کنند  کرایه تقریبی رفت و برگشت حدود 150 تا 200 رینگیت متغیر است

در این مجموعه دیدنی مي توانيد سوار بالن شويد و از مناظر دلنواز اين مجموعه بهره مند شويد. همچنين در اين پارك يك ساحل مصنوعي ، استخر موج ، آبشار ، درياچه قايق راني ، امكانات بازي تير وكمان قرار دارد. اين مجموعه مجهز به رستوراني در كنار تپه و رستوراني در كنار درياچه با سور انواغ اغذيه غربي و محلي مي باشد همچنين انواع غرفه هاي fastfood نيز در اين محل وجود دارد.

پارک آبی آفاموسا

امکانات لازم دیگر در آفاموسی مانند: هتل ، رستوران ، کافه ، استودیو و عکاسی و ...نیز فراهم است . در مناسبت ها و جشن هایی مانند کریسمس و سال نوچینی ، رژه و نمایش در فضای آزاد نیز به صورت زنده اجرا می شود .

توجه داشته باشید که : پارک آبی سه شنبه ها تعطیل است .

پارک آبی آفاموسا

آدرس :

Jalan kemus, simpang empat alor gajah, meleka. Malaysia

ساعات کار :

دوشنبه تا جمعه 11 صبح تا 7 شب

شنبه و یکشنبه و روزهای تعطیل : 9 صبح تا 8 شب

تلفن :

03-27818822

03-27818888

 

خواندن 1900 بار