کداح ماهسوری لنگکاوی+عکس و نقشه

کداح ماهسوری لنگکاوی

Kedah Mahsuri Langkawi

 

کداح ماهسوری لنکاوی به جاییکه گفته می شود ماهسوری در آنجا دفن شده است.ماهسوری کسی است که مردم لنکاوی معتقدند به خاطر اور جزیره دچاره نفرین شده است. در خارج از ساحل کداح یک مجموعه متشکل از 99 جزیره وجود دارد که بهترین های دنیا را به نمایش می گذارند: سواحل زیبا، زیرساخت هایی در سطح جهانی، جنگل های حرا مملو از گیاهان و جانوران، مراکز خرید فوق العاده ارزان و معاف از مالیات، و افسانه های شگفت انگیز.

کداح ماهسوری لنکاوی


برخی از خاطره انگیز ترین و روستایی ترین مناظر لنکاوی در امتداد جاده ای هستند که دور جزیره کشیده شده است.برخلاف آنچه تصور می شود که درآمد مردم این ناحیه تنها از گردشگری است، بسیاری از اهالی این جزیره در حقیقت کشاورز، ماهیگیر و کارآفرین هستند. یک خودرو اجاره و برای تفریح در اطراف جزیره رانندگی کنید، و از تماشای حومه زیبا این ناحیه و مناظر آرامش بخش شالیزارها لذت ببرید. شما از روستاهای کوچک با خانه های چوبی که از درختان خرما ساخته شده اند و از کنار کودکانی که سوار بر دوچرخه برای انجام کاری پا می زنند، می گذرید. به جز آشنایی با شیوه زندگی محلی، هیچ وقت در لانگ کاوی بیکار نخواهید بود. سوار بر تله کابین ترسناک و جدید به قله کوه مت سینسانگ - دومین کوه بلند لنکاوی - بروید و به تماشای منظره بی نظیر تمام جزیره و فراتر از آن بنشینید.

کداح ماهسوری لنکاوی


شالیزار برنت رایس، چشمه آبگرم، تلاگا توجو (هفت چشمه) و ساحل بلک سند (شن سیاه) دیدنی های لنکاوی مشهور دیگر در این منطقه هستند. گردش های قایقی به تاسیک دایانگ بانتینگ (دریاچه دوشیزه باردار)، گوا سریتا (غار داستان ها) و گوا لانگسیر (غار پرده) می رود.لنکاوی یک دنیای زیر آب نیز دارد که در آن یک تونل در زیر آب، شما را به سمت آکواریوم بزرگی می برد که بازدیدها هیجان انگیری را برای افراد به ارمغان می آورد.